Meble kuchenne na wymiar – Piaseczno

Każda stworzona przez nas kuchnia jest urealnieniem wizji i potrzeb klienta, dla którego tworzymy indywidualną zabudowę kuchenną. Oferujemy kuchnie na wymiar zarówno w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania, wyjątkowe walory estetyczne, a przede wszystkim – funkcjonalność.  Olbrzymią wagę przykładamy bowiem do rozwiązań praktycznych, które sprawiają, że codzienne korzystanie z kuchni staje się prawdziwą przyjemnością.  Kuchnia od zawsze była przestrzenią szczególną, w której ogniskowało się życie rodzinne. W oferowanych przez nas kuchniach na wymiar staramy się zachować tę szczególną cechę, łącząc tradycję ze współczesnymi możliwościami technicznymi. Tak powstają kuchnie z charakterem, które są odzwierciedleniem pragnień ich użytkowników.

Gwarantujemy duży wybór materiałów starannie wyselekcjonowanych przez nas pod względem jakości. W tworzeniu mebli kuchennych na wymiar wykorzystujemy m.in fronty:

 • MDF foliowane (PCV),
 • MDF lakierowane na wysoki połysk, połysk, półmat,
 • ramowo-płycinowe, które zbudowane są z płaskiej płyciny i szerokiej płyty MDF oklejonej folią o prostym lub delikatnym frezowaniu (dodatkowo mogą zostać pokryte warstwą bezbarwnego lakieru),
 • fornirowane (forniry naturalne lub modyfikowane).

 

Jak wygląda  współpraca z nami? Staramy się jak najdokładniej poznać oczekiwania naszych klientów związane z projektem danej kuchni. Następnie proponujemy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania i możliwości aranżacji powierzchni kuchennej w ramach założonego budżetu.  Dokładnie przedstawiamy ofertę materiałów, z których wykonujemy meble kuchenne na wymiar, kierując się wizją klienta. Przedstawiamy możliwości kolorystyczne,  próbniki okuć, wizualizację rozmieszczenia elementów oświetleniowych, a także omawiamy różne możliwości,  jak np. montaż:

 • systemów cargo do szafek,
 • szuflad wielopoziomowych midi i maxi,
 • szuflad koszowych i obrotowych,
 • szuflad z dociągiem i cichym domykiem,
 • nowoczesnych szuflad w systemie Modern Box,
 • wysuwanych koszy na śmieci,
 • organizerów kuchennych na różnego rodzaju akcesoria,
 • suszarek do naczyń,
 • półek na wina,

oraz wiele innych praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Dużą wagę przykładamy do detali i szczegółów, które mają olbrzymi wpływ na ostateczny wygląd tworzonych przez nas stylowych kuchni na wymiar.

 

Zapewniamy:

 • 5 lat gwarancji na nasze meble kuchenne na wymiar,
 • Najlepsze materiały dostępne na rynku,
 • Sprawną realizację zamówienia,
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • Darmowy pomiar i bezpłatną wycenę prac.

 

Kuchnie Piaseczno z systemami cargo

Dla osób planujących gruntowny remont lub projektujących zupełnie nowe kuchnie Piaseczno i działające na jego terenie firmy meblarskie dostosowują się do bieżących nurtów aranżacyjnych. Systemy cargo już od kilku lat stanowią jedne z najpopularniejszych rozwiązań w projektowaniu mebli kuchennych na wymiar. Za trendem przemawia wyjątkowa wygoda oraz funkcjonalność tej metody.

Użytkownicy wybierający nasze wyposażenie, dzięki nowoczesnym udogodnieniom mogą przechowywać w szafkach różnorodne produkty, mając do nich szybki, bezproblemowy dostęp. Głębokie szuflady, kosze czy stojaki wyjeżdżają z zabudowy na metalowych prowadnicach. W efekcie nie trzeba schylać się lub kucać i sięgać w głąb szafki, aby wydobyć z niej pożądane przedmioty. Użytkownik ma możliwość swobodnego korzystania ze wszystkich akcesoriów kuchennych oraz ich wygodnego układania i porządkowania.

Kuchnie na wymiar z systemami cargo pozwalają na nieocenioną oszczędność przestrzeni, którą dzięki temu da się zagospodarować w maksymalnym stopniu. Zdajemy sobie sprawę z wygody tego rozwiązania, przedstawiając Ci szeroką ofertę produktów. Dlatego też, wybierając w województwie mazowieckim meble kuchenne na wymiar Piaseczno warto od razu wziąć pod uwagę, właśnie ze względu na firmę Wandpark.

Dopasuj projekt kuchni do swoich wymagań

Dla tych, których interesują kuchnie na wymiar Piaseczno może mieć wiele do zaoferowania, nie tylko w przypadku projektów uwzględniających innowacyjne systemy, ale również inne udogodnienia. Zapewniamy montaż zarówno cargo wysokiego, jak niskiego, co daje naszym Klientom pełnię możliwości aranżacyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz jednak również wygodne szuflady wielopoziomowe, a także koszowe i obrotowe.

Jeżeli interesują Cię kuchnie na zamówienie Piaseczno stanowi jedną z miejscowości, w której możesz skorzystać z usług projektanckich oraz wykonawczych. Niezależnie od wybranych sprzętów wszystkie szafki i szuflady możemy dodatkowo wyposażyć w ciche domykanie. Dzięki temu kuchnie będą pracować niezwykle płynnie i niemal bezdźwięcznie, dając maksymalny komfort korzystania. Dodatkowe udogodnienie dla naszych Klientów to również efektowne oraz praktyczne elementy oświetleniowe mebli kuchennych. Nadają projektowi nowoczesnego sznytu, ale pozwalają także na łatwiejsze zawartości szafek kuchennych.

Kuchnie na wymiar Piaseczno wraz z wyposażeniem

Jeżeli szukasz ekspertów wykonujących kuchnie na wymiar Piaseczno to miasto, które warto wziąć pod uwagę ze względu na usługi świadczone przez naszą firmę. Realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie, dbając o każdy detal wytwarzanych produktów. Oprócz sprzętu na zamówienie proponujemy również funkcjonalne rozwiązania ułatwiające zachowanie porządku. Oferta obejmuje między innymi różnego rodzaju organizery, w których można przechowywać garnki lub patelnie, zastawę stołową, sztućce i podobne akcesoria.

Poza klasycznymi elementami służącymi do przechowywania wyposażenia oferujemy także m.in. dopasowane do specyfiki projektowanego pomieszczenia suszarki do naczyń, wysuwane kosze na śmieci czy półki na wina. Każdą część staramy się połączyć nie tylko wymiarowo, ale również kolorystycznie czy materiałowo. Z tego powodu rodziny z województwa mazowieckiego poszukujące rzetelnych firm wykonujących kuchnie na zamówienie Piaseczno stawiają na pierwszym miejscu.

Kuchnie na zamówienie Piaseczno – szeroki wybór materiałów mebli

Dla wybierających kuchnie na wymiar Piaseczno stanowi atrakcyjną lokalizację również pod kątem szerokiej oferty materiałów stosowanych do wykonania frontów szafek. W końcu to one w głównej mierze przesądzają o ostatecznym efekcie wizualnym projektowanej przestrzeni. Charakter mebli zależy nie tylko od ich koloru, ale również tworzywa, z jakiego zostały one wykonane. Jeśli mieszkasz w województwie mazowieckim i interesują Cię nowoczesne oraz funkcjonalne kuchnie Piaseczno to doskonałe miejsce, w którym masz dostęp do wysokiej jakości materiałów.

Aktualnie największą popularnością cieszą się atrakcyjne cenowo fronty MDF foliowane przy użyciu PCV. To rozwiązanie charakteryzuje się szerokim wyborem różnokolorowych oklein o efektownych deseniach. W zależności od preferencji Klientów fronty MDF są dostępne w wielu wariantach – oferujemy wykończenia na wysoki połysk, ale również w nowoczesnym półmacie. Co równie ważne, fronty MDF to bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu pokrycia. Gładka powierzchnia nie chłonie zabrudzeń, które w warunkach kuchennych powstają niemal codziennie. Ponadto materiał MDF wykazuje odporność na tłuszcz i możemy czyścić go przy użyciu konwencjonalnych środków chemicznych. Jeśli więc pragniesz, by w Twojej kuchni pojawiły się efektowne, ale i praktyczne meble kuchenne na wymiar Piaseczno to miejsce, w którym eksperci Wandpark pomogą Ci dopasować odpowiednie rozwiązanie.

Gwarantowany standard usług

W trosce o jak najwyższy poziom obsługi naszych Klientów na wszystkie nasze meble kuchenne na wymiar udzielamy pięcioletniego okresu gwarancyjnego. Zapewniamy również szybkie i sprawne wykonywanie zleceń, podchodząc z zaangażowaniem do indywidualnych oczekiwań. Zarówno pomiar kuchni, jak i wycena realizacji projektu to usługi świadczone przez nas bezpłatnie.

Masz dodatkowe pytania dotyczące kuchni na wymiar? Szukasz wykonawcy mebli kuchennych na wymiar w Piasecznie, Warszawie lub okolicach? Skontaktuj się z nami. Chętnie omówimy warunki współpracy, doradzimy i przygotujemy wstępną wycenę.